ספריית הידע

מאז מרץ 2020 אני מקליט שיעורים, תרגולים, וסרטונים בנושאי מיינדפולנס, חמלה ותקשורת מקרבת, אשר מוצעים לקהל הרחב ללא עלות. רוצים לקבל עדכונים על חומרים חדשים שעולים? הירשמו כאן.

תהנו!

תקשורת מקרבת - פשוט להתחבר

הפודקאסט הזה נועד להנגיש לציבור הרחב מודל לביטוי עצמי והבנת האחר במערכות יחסים. יישום המודל מאפשר לנו לשים לב, להקשיב באופן אמפתי, ולמצוא ביחד מרחב בו הצרכים של כולם נלקחים בחשבון, כדי שנפעל מתוך בחירה, אחריות, ורצון. בפודקאסט אלמד את המודל, אתן דוגמאות ותרגילים, ואענה על שאלות שהגיעו אלי במשך השבוע.

להאזנה:
ספוטיפיי
אנקור ואפליקציות נוספות
יוטיוב

מיינדפולנס - פשוט לתרגל

הפודקאסט מיינדפולנס - פשוט לתרגל מיועד לכל מי שרוצה ורוצה לתרגל מיינדפולנס באורכי זמן שונים, עם או בלי ליווי של מוזיקה, ולהתנסות בגישות שונות לתרגול. אין צורך בידע או ניסיון קודם, רק בזוג אוזניות, וברצון להתנסות בתרגול שכיום אין ויכוח לגבי תרומתו לבריאות הנפשית שלנו.

להאזנה:
ספוטיפיי
אנקור ואפליקציות נוספות
יוטיוב

סדרת לימוד ותרגול מיינדפולנס, חמלה, ותקשורת מקרבת

14 מפגשים באורך שעה שבהם אני מנחה תרגולי מיינדפולנס וחמלה, ומציע כלים מעשיים להתמודדות עם נושאים רגשיים כגון כעס, אהבה, קנאה, סליחה ועוד, באמצעות חמלה ותקשורת מקרבת.

לצפייה:
יוטיוב

מפגשי תרגול מיינדפולנס וחמלה

הקלטות מלאות של מפגשי תרגול מיינדפולנס וחמלה בימי שישי בבוקר. כל הקלטה כוללת: תרגול מרכזי, הצגת הנושא, דיון ומענה על שאלות, ותרגול חמלה קצר. כדי לצפות במפגשים, ניתן להצטרף כמנויים בערוץ שלי ביוטיוב, ובכך גם לתמוך בעשייה שלי.

להצטרפות וצפייה:
יוטיוב

תרגול מיינדפולנס לילדים

מעל 20 סרטונים עם תרגילים, משחקים, ורעיונות לתרגול מיינדפולנס לילדים, עם ילדים, ועבור ילדים 🙂

לצפייה:
יוטיוב

תקשורת מקרבת - שיעורים מלאים

תקשורת מקרבת היא מודל לביטוי עצמי והבנת האחר במערכות יחסים. יישום המודל מאפשר לנו לשים לב, להקשיב באופן אמפתי, ולמצוא ביחד מרחב בו הצרכים של כולם נלקחים בחשבון, כדי שנפעל מתוך בחירה, אחריות, ורצון. בשיעורים האלו שהוקלטו במסגרת סדרת מפגשי לימוד ותרגול בלמידה מרחוק ללא עלות לקהל הרחב מוצעים לצפיה כאן. השיעורים גם מסוכמים כפרקים בפודקאסט תקשורת מקרבת - פשוט להתחבר.

לצפייה:
יוטיוב

מיינדפולנס ומוזיקה - שיעורים מלאים

הקלטה של סדרת מפגשי לימוד ותרגול מיינדפולנס דרך זום בליווי מוזיקה חיה. במפגשים מתארחים מוזיקאים על כלי נגינה שונים ומלווים את ההנחיה בזמן התרגול.

לצפייה:
יוטיוב

סרטוני תרגול מיינדפולנס בליווי מוזיקה

מעל 30 סרטונים באורכים שונים לתרגול מיינדפולנס וחמלה בליווי מוזיקה חיה.

לצפייה:
יוטיוב

הדרכים הכי טובות להתעדכן

הצטרפות לקבוצת וואטסאפ שקטה
הצטרפות לקבוצת
וואטסאפ שקטה
הרשמה לרשימת התפוצה במייל